Strona główna ING BANK ŚLĄSKI
Oddziały | Kursy walut | Kontakt | Zaloguj się
Strona główna > Bankowość internetowa > Opis systemu > Logowanie do wersji m...

Logowanie do wersji mobilnej systemu ING BankOnline

Przed logowaniem do systemu ING BankOnLine, sprawdź czy adres strony w pasku adresowym przeglądarki w Twoim telefonie to: https://ssl.bsk.com.pl/mobi/login.html lub https://online.ingbank.pl/mobi/login.html.

Zweryfikuj, czy strona jest zabezpieczona ważnym certyfikatem wystawionym dla witryny ssl.bsk.com.pl przez firmę VeriSign, klikając w ikonę kłódki w Twojej przeglądarce (jeśli telefon posiada taką funkcję).

Do systemu ING BankOnLine możesz zalogować się korzystając z wersji lajt naszej strony internetowej http://lajt.ingbank.pl. Wystarczy wybrać opcję Zaloguj lub skorzystać z klawiszy szybkiego dostępu i wybrać "1" (jeśli telefon posiada taką funkcję).

Pamiętaj, aby:

  • uważnie czytać pojawiające się w przeglądarce komunikaty o alertach bezpieczeństwa,
  • nigdy nie ignorować ostrzeżeń przeglądarki o błędnym certyfikacie,
  • kończyć pracę przez użycie opcji "Wyjście".

Dostępu do ING BankOnLine w wersji mobilnej nie trzeba w żaden sposób dodatkowo aktywować. Aby poprawnie zalogować się do systemu wystarczy podać swój Identyfikator Użytkownika oraz hasło dostępu do systemu. Podobnie jak w wersji tradycyjnej systemu ING BankOnLine hasło jest maskowane, czyli należy podać jedynie pięć wybranych znaków hasła.

Uwaga!
W wersji mobilnej ING BankOnLine - dla zwiększenia wygody i czytelności informacji - na stronie do podania hasła prezentowane są wyłącznie te pola, które należy uzupełnić.

Jeżeli masz problem z zalogowaniem się, np. korzystasz ze znaków specjalnych, możesz skorzystać z klawiatury ekranowej. Dzięki temu będziesz miał pewność, że wybrane znaki hasła wpisujesz poprawnie.

Jeśli podczas logowania cokolwiek budzi Twój niepokój - nie loguj się!
Skontaktuj się z naszym konsultantem:

  • (032) 357 00 10 - z telefonów stacjonarnych i komórkowych (opłata za połączenie wg stawek operatora)
  • przez Skype: ing_bank

[0] Powrót do: Opis systemu

Zobacz także

[1] Funkcjonalność >>
[2] Informacje techniczne >>